Другий тур зустрічей Академії інсталяторів Thermo Alliance завершено
Ще один тур освітнього проекту від Академії інсталяторів Thermo Alliance добіг кінця, де всі учасники активно і з головою поринули в тему «Пристрої для регулювання температури та пристрої для нагрівання води для сантехнічних потреб».

Занурення у світ регулювання температури

Перший блок семінарів був присвячений теорії нашого експерта. Обладнання, яке вивчали: гідравлічна стрілка , колектор на 2-3 насосні групи, насосна група пряма, насосна група з термостатичним змішувачем, насосна група із моторизованим 3-х ходовим клапаном, клапан 3-х ходовий під привід + привід+ контролер, клапан термостатичний 20-50с, клапан для ГВП 35-60С, змішувальних вузол на ТП клапан із виносним термобалоном, змішувальних вузол ТП з термостатичним клапаном, змішувальний вузол з 2-х ходовим клапаном, двоконтурний контурний котел, одноконтурний котел та бойлер непрямого нагріву, бойлер настінний електричний (комбінований), газова колонка, проточний електричний водонагрівач, елементи обв’язки бойлера (група безпеки, клапан до КБ, бак комп. для ГВП).

f8198939140637f32dbc039ac8a394fe.jpg

Практичні навички та рішення

Особлива увага була приділена практичним аспектам. Інсталятори не тільки дізналися про нові технології, а й отримали можливість практичної демонстрації їх застосування. Це дозволить їм краще розуміти можливості та переваги кожного пристрою при реальному встановленні.

Найближчі плани

Ми дякуємо всім учасникам другого туру зустрічей та з нетерпінням чекаємо наступних у рамках Академії інсталяторів Thermo Alliance. Не зупиняємось і активно продовжуємо працювати з професіоналами, які в майбутньому носитимуть звання «Амбасадор бренду Thermo Alliance». До зустрічі у березні, наступна тема – "Радіатори. Тепла підлога. Змішувачі вбудовані".

Схожі матеріали
  • Як обрати економний твердопаливний котел? Великий розбір важливого питання
  • Як обрати електричний котел для опалення будинку: типи та різновиди
  • Підбиття підсумків першого туру зустрічей Акадімії інсталяторів Thermo Alliance "Газові та електричні котли"
  • Ваш шлях до професіоналізму: Навчальні відео Академії інсталяторів Thermo Alliance про газові та електричні котли
  • Як обрати газову колонку та не помилитись: розбираємось у типах та різновидах
  • Другий тур зустрічей Академії інсталяторів Thermo Alliance завершено
  • Нова серія навчальних відео від Академії інсталяторів Thermo Alliance
  • Електричний водонагрівач (бойлер чи проточний): все, що потрібно знати
  • Як обрати економні радіатори?
  • Thermo Alliance: навчальні матеріали для ідеального тепла в українських домівках